Comentarios de Yemek Sepeti

Pobre  1.0   Reseña 1


Escriba una reseña Haga una pregunta
Excelente
0%
Bueno
0%
Promedio
0%
Regular
0%
Pobre
100%

SPONSORED

Güvenilir değiller!

Yemeksepeti aracılığı ile sipariş verdim. İlk başta her şey yolunda gitti, siparişim geldi ama o da ne? Siparişim yanmış, tabii ki olabilir. Bunu anlayış ile karşılayıp firmaya bildirdim. Değişim sağlayacaklarını söylediler. Buraya kadar da normal. 2 kere sipariş durumunu sorguladım. İki kere de restoranın yoğun olduğu söylendi. 3. kez sordum - evet 3 kere sordum ve 10 dakika ara ile - 3. sorgulamamın ardından restoran yetkilisi daha yeni bildirdiklerini ve siparişimi 5 dakika da elime getirceklerini söylediler ve dedikleri gibi yaptılar. Bu durumu bildirince böyle bir şeyin olamayacağını söyleyip suçu bana yıkmaya çalıştılar. Bu esnada ısrar edince restoran ile görüşüp hatalarını kabul ettiler ve tatlı ikramı yapacaklarını söylediler. Yemeksepeti'ne tekrar güvenerek siparişimin getirilmesini istedim. O da ne siparişim geldiğinde yine dedikleri olmadı. Bu durumu operatörleri Umur Bey'e sorguladığımda sorguladığını söyleyip geri dönüş yapmadan görüşmem sonlandırıldı. Kesinlikle direk restoran ile iletişime geçmenizi öneriyorum!

Buyrun son konuşma: http://oi65.tinypic.com/rlvtom.jpg
Domingo, Agosto 28, 2016
Valoración de distribución
Excelente
0%
Bueno
0%
Promedio
0%
Regular
0%
Pobre
100%
Nombre del negocio:
Yemek Sepeti
Acerca de Yemek Sepeti
Yemeksepeti.com, Türkiye'de hizmet veren çevrimiçi yemek sipariş sitesidir. Türkiye'de 64 şehirde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde hizmet vermektedir.
Añada un cuadro de Trustmus a su sitio Web
Copie el nuevo código de abajo y péguelo en su sito web
Preview:
Yemek Sepeti reviews
¿Es esta su compañía?
¡Acceda a las herramientas gratis de Trustmus para negocios y empiece a acercarse a sus clientes hoy! Aprenda más.

COMPAÑÍAS RECIENTES

Pardons Pardons
Crystaltravel Crystaltravel
Kingdomvapor Kingdomvapor
Best Hair Buy Best Hair Buy

© 2019 Trustmus.com — part of Emrius Network. Todos los derechos reservados. Negación de responsabilidad general: Todas las marcas de terceros, imágenes y derechos de autos en esta páginas son utilizados con propósito de dar publicidad comparativa, crítica o reseñas. Este es un foro público donde se presentan las opiniones de los usuarios en productos y negocios seleccionados, por lo tanto los comentarios no reflejan la opción de Trustmus.com